ProFrın Nedir?:Bunu pek anlatamam.Provanasın resmi youtube kanalında profırın ile ilgili bilgileri veriyor oradan öğrenebilirsiniz.

ProFish Eventi Nedir?:ProFish balık eventidir.Çeşitli balıklar vardır en uzun balığı tutan kişi/kişiler kazanir.
Zamanı 10 dkdir.Ayrıntılı bilgi için: dc duyurular kısmına...

Banknot Nedir? XP Nasıl Korunur?:Banknot (-/Withdraw) bunun amacı takas yaparken parayı verebilmektir.Banknot kağıt paradır.XP -/Xpb (miktar) yaparak xplerinizi rahatca koruyabilirsiniz.

Provanas Rehberi / Kutular - Vote Nasıl Kullanılır?:-/Vote yazın 2 tane link çıkar ikisinide kopyalayın internete yapıştırın oy kullanın ve gelen ödüller yazıyor.

Takas - Trade nasıl kullanılır?:-/Trade [nickname] amacı güvenli takas içindir, böylece dolandırıcılık meydana gelmez.

Claim nasıl atılır?:-/Kit claim diye altın kürek alınır.En az 10x10=100 claim blogu claim çekilir ve başlangıçta 100 claim blogu verilir.Altın küreği bir bloga sağ tıklarsınız elmas çıkar.10 adım çarpraz sayarsınız ve tekrar sağ tıklarsınız ışıktaşı ve altın blogu çıkarsa biliniz ki artık oraya claim çekmişsinizdir.

Sanal pazar nedir, nasıl kullanılır?:Sanal pazar -/Ah yazarak satılan itemleri alırsınız itemin üzerine gelerek -/Ah sell [amoun] yapabilirsiniz.Örn: -/Ah sell 500

Not:Bu taslak tamamen EaterOfToast tarafından hazırlanmıştır hiç bir taslaktan esirlenerek yapılmamıştır.
Kendim yaptım