Cevrimici oyuncu :
OYNA.PROVANAS.COM
Forum

Claim mim sebepsiz kaltı !!

4 replies
Votes:
+3
Untagged users
bir kaç hafta önce sebepsiz claimim kalktı ve gelip başkası konmuştu yerime ama claimim nasıl kalktı sp lerim nasıl calındı bilmiyorum ve buna adminlerin cevabı sifren calınmış denip gecti o kadar destek olmak icin vip üyelik alıp ondan gelen itemlerimin yok olması cabası birde umursanmadan senden kaynaklı deyip bir daha olursa bişey yapmayız demek adama söyledik deyip günler geçtiği halde arazimi kendi ısrarlarımla alıp ki ne item ne bişeyim kalması hepsi bir dert cidden üzdü harcadım para harcadım emek boşa gitti böyle bir yer oldugunu beklemiyordum...
Posted Mar 26, 18 · OP
Begen
x 3
x 3
List
Undo
Votes:
+5
Untagged users
Sana hak veriyorum umarım sorunun çözülebilir
Posted Mar 26, 18
Begen
x 1
x 1
List
Undo
Votes:
+3
Untagged users
malesef hiç destek görmedim buraya yazdım düzelir dedim gören bakan olmadı o kadar verdim para o kadar emegim gitti splerm gitti ben bu serveri farklı görmüş sevmiş güvenmiştim ama güvenim cidden sarsıldı üzdü :(
Posted Apr 12, 18 · OP
Votes:
+3
Untagged users
yazalı ne kadar oldu ama neden kritex görmedi bu ilgisizlik cidden güzelmiş eskiden ilgi hep vardı sürekli vip aldım ki destek olalım ama şimdi nedense o kadar spler gitti ki sadece yetkililer kırabildi zamanlar içinde ama claim kalktı tüm itemlerim malzemelerim gitti evlerim yapılarım her yer kırıldı döküldü ama burda umursayanda yok yazık o kadar destegimiz oldu ama nedense görmüyor yetkililer dc vadi yetkilieri sen hesap caldırmışsn diyor ki asla böle bişi yok diger arazime bişi olmaamış ama helal olsun tüm herşeyime yazık oldu teşekkürler kritex !
Posted Apr 16, 18 · OP
Votes:
+3
Untagged users
Parayı almaya gelince alan vip olunca bol ilgi gösteren ama arazim elimden gittigi zaman vip değilim diye ilgi dahi olmayan vadi yöneticilerinin yok calınmış hesap bişi yapamayız denen ve üst yöneticilerin ilgi dahi göstermediği bir servermiş helal etmiyorm o kadar para destegi yapmıştım türk server katkım olsun demiştim hiç hak etmemişsiniz üzücü !
Posted May 14, 18 · OP
En Aktif Üyeler
NoticeNotices