Cevrimici oyuncu :
OYNA.PROVANAS.COM
Forum

Elveda (Yakında Tekrar...)

2 replies
Votes:
+57
Level 3
LEVEL 3
Untagged users
Selamun Aleyküm Sevgili Arkadaşlar,
Ben Noah_st08. Bu sunucuya 20.02.2018 tarihinde katıldım. Survival (Orman) ve SkyPvP bölümlerinde rehberlik görevini yaptım. Discord sunucusunda ise Discord Destek görevini yaptım. Sevdiğim, sevmediğim kişiler; sevilmediğim, sevildiğim ortamlar oldu ve bazı arkadaşlar ile bazı anılarım oldu. PvP konusunda iyi olmama rağmen attığım PvP'lerde bir sorun yaşıyordum. Bu sorun elbette ''hile'' idi. Sunucunun %75'den fazlası hile kullanıyor. Sizce de bu tuhaf bir teori değil mi? Bence hem çok tuhaf, hem de çok şaşırtıcı bir teori. Tahmin edemeyeceğiniz, yetkili, VIP, güvendiğiniz, sevdiğiniz kişiler bile hile kullanıyorsa ben daha ne yapayım? Ben hile kullanmıyorum demiyorum arkadaşlar! Sunucuyu ve oyunu -Minecraft- bırakıyorum. Uzak bir diyarlarda görmüş olduğum bir arkadaş var. Onun yanına gidiyorum. Elveda sevgili Provanas bireyleri. Provanas Ailesi'nde olmak ve bireyi olmak büyük bir şerefti ancak bazı koşullar nedeniyle bırakmak zorunda kalıyorum. Belki 1-2 ay içerisinde tekrar geri döneceğim. En erken 1 ay ve 1 ay sürecinde sunucuda hiç görülmeyeceğim.
Görüşürüz, Allah'a emanet!
;(
Posted Apr 15, 18 · OP · Last edited Apr 15, 18
Votes:
+34
Level 2
LEVEL 2
Untagged users
Umarım tekrar Bizlerle Olursun Görüşmek Üzere
Posted Jun 18, 18 · Last edited Jun 18, 18
Votes:
+1