Oyuncu Adınız: Kandal7373

Yaşınız:17

Başvurmak istediğiniz Kadro: Rehnerlik

Başvuru yapmak istediğiniz bölüm: Skyblock

Ne kadar süredir serverdesiniz: 2Yıl Önce oynuyordum bazı sebeplerden bıraktım ve geri döndüm.

Daha önce Mute veya Ban gibi cezalar aldınız mı?: Bi sohbette bi arkadaşla konuşurken yanlışlıkla unuttum ve server ismini söyledim kaktüs farmından bahsediyorduk server ismi sormuştu fakat Kurucumuz banı geri açtı.

Tecrübeleriniz: Başka bir sunucusnda : 1 Adminlik-1Tmod-2Rehberlik oldum ve serverde 1.sıradaydım hep

Günlük online süresiniz: Haftaiçi okuldan gelince: direk geçiyorum bi 8saat filan- haftasonu 20saat bir şey olmadıgı sürece

Sizden küçük birine karşı davranış biçiminizin özeti:Bir oyuncudan ayırt etmem! Herkese görüşüm aynıdır

Daha önce yüzleştiğiniz bunaltıcı bir sorunun üstesinden gelme şekliniz:Video izlemek ve oyun oynamak genel olarak öyle kafamı dagıtırım

Kendinizi bize anlatın:Ben Ankarada yaşıyorum Bağ Kolejinde lise 3 okuyorum mf bölümü genelde oyunlardan zevk alan biriyim asosyalım daha dogrusu pek sosyal hayatı umursayan biri değilm çoğu kişinin aksine birde yazılım mühendisliği istiyorum. 4 yıllık ardından 1+1 evimi tutup kendi hayatımı yaşamak istiyorm tek başıma bilgisayar oynayarak zaten hep hayalim olan birşey şudur kendi serverimi açmak oyunlarda en iyi olmaya çalışmak bunlar benim en çok istedigim şeyler- bi yandan league of legends ve metin2 oynamaya bayılan kişilerdenim hatta bi ara metin2de ilk 120 olmak için 2.5 gün yatmadıgımı hatırlıyorum ben böyle birisiym başkalarının sözlerini pek kafama takmıyorum ve zevkli oyun hayatıma devam ediyorum. ve son olarak önemi olur mu bilmem ama skyblockta titan